Polska, trojak, 1591

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 21:34:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, trojak, 1591

Polska, trojak, 1591

Licytuj
433488
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1591, Poznań, odmiana z napisem SIG III
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger P.91.3.a, Kopicki (ZIIIW) 542

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 14