Polska, trojak, 1591
Zakończenie: 05-02-2026 21:34:40
Polska, trojak, 1591
Licytuj| Numer: |
433488
| Opis: | Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - monety koronne, trojak, 1591, Poznań, odmiana z napisem SIG III |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Iger P.91.3.a, Kopicki (ZIIIW) 542 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 14