Polska, denar, 1552

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 21:29:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, denar, 1552

Polska, denar, 1552

Licytuj
433385
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - miasto Gdańsk, denar, 1552, Gdańsk
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: rzadki rocznik, uszkodzenie nad głową Orła
Literatura: Białk.-Szw. 407, CNG 81.IV, Kop. 7348 (R8), Kurp. (1506–1573) 923 (R8), Tyszkiewicz nie notuje

Cena aktualna: 180 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 11