Polska, denar, 1550
Zakończenie: 05-02-2026 21:28:40
Polska, denar, 1550
Licytuj| Numer: |
433383
| Opis: | Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - miasto Gdańsk, denar, 1550, Gdańsk |
| Stan zachowania: | II/II+, Good Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, ładnie zachowany |
| Literatura: | Białk.-Szw. 405, CNG 81.II, Kop. 7346 (R5), Kurp. (1506–1573) 921 (R3), Tyszkiewicz 12 mk |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 9