Polska, denar, 1550

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 21:28:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, denar, 1550

Polska, denar, 1550

Licytuj
433383
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - miasto Gdańsk, denar, 1550, Gdańsk
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowany
Literatura: Białk.-Szw. 405, CNG 81.II, Kop. 7346 (R5), Kurp. (1506–1573) 921 (R3), Tyszkiewicz 12 mk

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 9