Polska, denar, 1549

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 21:28:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, denar, 1549

Polska, denar, 1549

Licytuj
433382
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - miasto Gdańsk, denar, 1549, Gdańsk
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Białk.-Szw. 404, CNG 81, Kop. 7345 (R4), Kurp. (1506–1573) 920 (R2), Tyszkiewicz 8 mk

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 8