Polska, denar, bez daty
Zakończenie: 05-02-2026 21:27:00
Polska, denar, bez daty
Licytuj| Numer: |
433392
| Opis: | Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Elbląg, denar, bez daty, Elbląg |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Białk.-Szw. 243, CNCE 81, Kop. 7070 (R2), Kurp. (1506–73) 551 (R3), Pfau 204, Slg. Marienburg 9291 |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 6