Polska, grosz, 1533

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 21:26:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, grosz, 1533

Polska, grosz, 1533

Licytuj
433485
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Elbląg, grosz, 1533, Elbląg, końcówka legendy awersu PRVSSI
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, nieco niedobity, umyty, ale z blaskiem
Literatura: CNCE 152 (R1), Pfau 110, PN2-Dut. 123, Slg. Marienburg 9235, Romańczyk GE1533_18

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 5