Polska, grosz, 1533
Zakończenie: 05-02-2026 21:26:40
Polska, grosz, 1533
Licytuj| Numer: |
433485
| Opis: | Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Elbląg, grosz, 1533, Elbląg, końcówka legendy awersu PRVSSI |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | ciemna patyna, nieco niedobity, umyty, ale z blaskiem |
| Literatura: | CNCE 152 (R1), Pfau 110, PN2-Dut. 123, Slg. Marienburg 9235, Romańczyk GE1533_18 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 5