Polska, denar, bez daty

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 21:25:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, denar, bez daty

Polska, denar, bez daty

Licytuj
433380
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Gdańsk, denar, bez daty, Gdańsk, odmiana z literami M - S, miecz po prawej stronie, szpiczasta korona
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Białk.-Szw. 194, CNG 49, Kop. 7256 (R3), Kurp. (1506–1573) 395 (R3), Slg. Marienburg 7928, Tyszkiewicz 18 mk

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 8