Polska, szeląg, 1546
Zakończenie: 05-02-2026 21:24:40
Polska, szeląg, 1546
Licytuj| Numer: |
433400
| Opis: | Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Gdańsk, szeląg, 1546, Gdańsk, znaki inicjalne: na awersie gwiazda, na rewersie rozeta, w legendzie awersu POLON |
| Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | Białk.-Szw. 211, CNG 54.Va (var.), Kop. 7288, Kurp. (1506–1573) 435 (R) |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 8