Polska, półgrosz koronny, (1394–1396)

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 21:22:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
433484
Opis: Polska - Władysław Jagiełło (1386–1434), półgrosz koronny, (1394–1396), Kraków, Aw: Korona, niżej litera P, legenda, Rw: Orzeł, legenda
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 21.8 mm, 1.65 g, niewielkie wyszczerbienie krążka, patyna
Literatura: Frynas P.16.1/1, Kop. 360, Kubiak typ I, Pawlikowski typ I.1

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 12