Polska, półgrosz koronny, (1394–1396)
Zakończenie: 05-02-2026 21:22:00
Licytuj| Numer: |
433484
| Opis: | Polska - Władysław Jagiełło (1386–1434), półgrosz koronny, (1394–1396), Kraków, Aw: Korona, niżej litera P, legenda, Rw: Orzeł, legenda |
| Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 21.8 mm, 1.65 g, niewielkie wyszczerbienie krążka, patyna |
| Literatura: | Frynas P.16.1/1, Kop. 360, Kubiak typ I, Pawlikowski typ I.1 |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 12