Polska, brakteat absolucyjny, (1137–1138)

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 21:19:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
433091
Opis: Polska - Bolesław III Krzywousty (1102–1107–1138), brakteat absolucyjny, (1137–1138), Kraków, Św. Wojciech stojący na wprost, z głową skierowaną w lewo, w lewej ręce trzyma pastorał, prawa ręka uniesiona w geście opieki nad klękającym księciem, legenda
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.4 mm, 0.57 g, niedobity
Literatura: Frynas P.6.6, Kop. 47 (R4), Such. XI/XII w. XV/2, Gum-H. 81, Gum-P. 58, Śnieżko II.A

Cena aktualna: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 21