Zakon Krzyżacki, szeląg
Zakończenie: 05-02-2026 21:19:20
Zakon Krzyżacki, szeląg
Licytuj| Numer: |
433542
| Opis: | Zakon Krzyżacki - Henryk Reffle von Richtenberg (1470–1477), szeląg, Aw: Tarcza Wielkiego Mistrza, ...R \ , Rw: Tarcza zakonna, h : MONET... |
| Stan zachowania: | III/IV, Very Fine / Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 20.6 mm, 1.02 g, patyna, niedobity |
| Literatura: | Neumann 28c, Vossberg §93 |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 8