Zakon Krzyżacki, szeląg

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 21:19:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Licytuj
433542
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 20.6 mm, 1.02 g, patyna, niedobity
Literatura: Neumann 28c, Vossberg §93

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 8