zestaw 2 monet, XIV w.

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 21:16:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
zestaw 2 monet, XIV w.

zestaw 2 monet, XIV w.

Licytuj
433219
Opis: zestaw 2 monet, XIV w., w skład zestawu wchodzi denar pyrzycki i denar szczeciński
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: razem 2 sztuki
Literatura: Dbg-P. 223, 248

Cena aktualna: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 4