zestaw 2 monet, XIV w.
Zakończenie: 05-02-2026 21:16:40
zestaw 2 monet, XIV w.
Licytuj| Numer: |
433219
| Opis: | zestaw 2 monet, XIV w., w skład zestawu wchodzi denar pyrzycki i denar szczeciński |
| Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: | razem 2 sztuki |
| Literatura: | Dbg-P. 223, 248 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 4