Cesarstwo Rzymskie, denar pośmiertny, (80–81)

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 21:08:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
433481
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Tytus (79–81), denar pośmiertny, (80–81), Rzym, Aw: Głowa Wespazjana w prawo, DIVVS AVGVSTVS VESPASIANVS; Rw: Pomnik, na którym tarcza z inskrypcją SC, po bokach E - X oraz drzewa laurowe
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 18.3 mm, 2.81 g, patyna
Literatura: RIC 359 (Titus), C. 149

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 23