Cesarstwo Rzymskie, denar pośmiertny, (80–81)
Zakończenie: 05-02-2026 21:08:40
Licytuj| Numer: |
433481
| Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Tytus (79–81), denar pośmiertny, (80–81), Rzym, Aw: Głowa Wespazjana w prawo, DIVVS AVGVSTVS VESPASIANVS; Rw: Pomnik, na którym tarcza z inskrypcją SC, po bokach E - X oraz drzewa laurowe |
| Stan zachowania: | III+, Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 18.3 mm, 2.81 g, patyna |
| Literatura: | RIC 359 (Titus), C. 149 |
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 23