Grecja i posthellenistyczne, brąz, (ok. IV w. pne)

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 21:00:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
433198
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Aeolis - Kyme, brąz, (ok. IV w. pne), Aw: Orzeł ze złożonymi skrzydłami w prawo, Rw: Skyfos, po bokach K - Y
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 11.4 mm, 1.48 g
Literatura: SNG Aulock 1625

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 11