Grecja i posthellenistyczne, brąz, (ok. IV w. pne)
Zakończenie: 05-02-2026 21:00:40
Licytuj| Numer: |
433198
| Opis: | Grecja i posthellenistyczne - Aeolis - Kyme, brąz, (ok. IV w. pne), Aw: Orzeł ze złożonymi skrzydłami w prawo, Rw: Skyfos, po bokach K - Y |
| Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
| Dodatkowe informacje: | brąz, 11.4 mm, 1.48 g |
| Literatura: | SNG Aulock 1625 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 11