Polska, akcja (blanco), XX w.
Zakończenie: 05-02-2026 20:05:20
Polska, akcja (blanco), XX w.
Licytuj| Numer: |
433008
| Opis: | Polska - Skonsolidowane Kopalnie Zielonogórskie, akcja (blanco), XX w., Zielona Góra, bez oznacznia numeracji, daty, oraz imienia osoby na którą została wystawiona |
| Stan zachowania: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | ładnie zachowana |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 12