Polska, akcja (blanco), XX w.

Rozpoczęcie: 26-01-2026 18:00
Zakończenie: 05-02-2026 20:05:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, akcja (blanco), XX w.

Polska, akcja (blanco), XX w.

Licytuj
433008
Opis: Polska - Skonsolidowane Kopalnie Zielonogórskie, akcja (blanco), XX w., Zielona Góra, bez oznacznia numeracji, daty, oraz imienia osoby na którą została wystawiona
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: ładnie zachowana

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 12