Kuwejt, oznaka, po 1949
Zakończenie: 29-01-2026 22:44:20
Kuwejt, oznaka, po 1949
Licytuj| Numer: |
432819
| Opis: | Kuwejt, oznaka, po 1949, Londyn, Wieniec, w którym dwie skrzyżowane lufy armat oraz dwa skrzydła, na środku mały czołg, nad wieńcem orzeł z rozpostartymi skrzydłami, oznaka jednoczęściowa, na mocowaniu sygnatura BEEWYSE LONDON |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | mosiądz złocony, 39.5 x 39.1 mm, 12.66 g |
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 10