Kuwejt, oznaka, po 1949

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 22:44:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Kuwejt, oznaka, po 1949

Kuwejt, oznaka, po 1949

Licytuj
432819
Opis: Kuwejt, oznaka, po 1949, Londyn, Wieniec, w którym dwie skrzyżowane lufy armat oraz dwa skrzydła, na środku mały czołg, nad wieńcem orzeł z rozpostartymi skrzydłami, oznaka jednoczęściowa, na mocowaniu sygnatura BEEWYSE LONDON
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz złocony, 39.5 x 39.1 mm, 12.66 g

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 10