Polska, Poeta Wojciech Bąk

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 22:42:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, Poeta Wojciech Bąk

Polska, Poeta Wojciech Bąk

Licytuj
432761
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Poeta Wojciech Bąk, Aw: Popiersie w lewo, po prawej Poeta / os– / tro– / wski, WOJCIECH BĄK 23.4.1907-30.4.1961, Rw: POLSKIE / TOWARZYSTWO / ARCHEOLOGICZNE / I NUMIZMATYCZNE / ODDZIAŁ W OSTROWIE WLKP., niżej godło herbu Ostrowa Wielkopolskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedź, 45.2 mm, 40.85 g, patyna

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 6