Polska, Poeta Wojciech Bąk
Zakończenie: 29-01-2026 22:42:00
Polska, Poeta Wojciech Bąk
Licytuj| Numer: |
432761
| Opis: | Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Poeta Wojciech Bąk, Aw: Popiersie w lewo, po prawej Poeta / os– / tro– / wski, WOJCIECH BĄK 23.4.1907-30.4.1961, Rw: POLSKIE / TOWARZYSTWO / ARCHEOLOGICZNE / I NUMIZMATYCZNE / ODDZIAŁ W OSTROWIE WLKP., niżej godło herbu Ostrowa Wielkopolskiego |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | miedź, 45.2 mm, 40.85 g, patyna |
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 6