Polska, medal – Katyń, 1988

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 22:41:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, medal – Katyń, 1988

Polska, medal – Katyń, 1988

Licytuj
432771
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal – Katyń, 1988, Warszawa, Aw: Orzeł wojskowy, niżej PAMIĘCI POLSKICH OFICERÓW / ZAMORDOWANYCH W KATYNIU, niżej ułamana szabla z napisem HONOR i, z prawej sygnatura mennicy i PTAiN 1988 BCH, Rw: Grupa ludzi ze związanymi rękami, stojących tyłem nad dziurą, na dnie której napis KATYŃ, projektował Bohdan Chmielewski
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: tombak, 71.8 x 71.8 mm, 211.13 g, nakład 1.500 sztuk
Literatura: Górski 32, MMP 89/13, Paszkowycz 149/88

Cena aktualna: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 4