Polska, odznaka pamiątkowa, 1916

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 22:33:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432336
Opis: Polska - I wojna światowa (1914–1918), odznaka pamiątkowa, 1916, Krzyż łaciński, na środku serce otoczone cierniami, po bokach 5 • VIII - 1864, niżej WARSZAWA, RZĄDOWI NARODOWEMU STRACONEMU PRZEZ MOSKALI, na stronie odwrotnej orzęł legionowy na tle skrzyzowanych szabli i sztandaru, po bokach 1914 - 1916, niżej 6 • VIII, CZEŚĆ LEGIONOM - LIGA KOBIET P.W.
Stan zachowania: III/III-, About Very Five
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, 28.5 mm, 8.44 g, uszkodzenia obrzeża
Literatura: Strzałkowski 345 (R)

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 20