Polska, odznaka pamiątkowa, 1916
Zakończenie: 29-01-2026 22:33:40
Licytuj| Numer: |
432336
| Opis: | Polska - I wojna światowa (1914–1918), odznaka pamiątkowa, 1916, Krzyż łaciński, na środku serce otoczone cierniami, po bokach 5 • VIII - 1864, niżej WARSZAWA, RZĄDOWI NARODOWEMU STRACONEMU PRZEZ MOSKALI, na stronie odwrotnej orzęł legionowy na tle skrzyzowanych szabli i sztandaru, po bokach 1914 - 1916, niżej 6 • VIII, CZEŚĆ LEGIONOM - LIGA KOBIET P.W. |
| Stan zachowania: | III/III-, About Very Five |
| Dodatkowe informacje: | mosiądz srebrzony, 28.5 mm, 8.44 g, uszkodzenia obrzeża |
| Literatura: | Strzałkowski 345 (R) |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 20