Polska, medal Rosjanie Braciom Polakom, 1914

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 22:33:20

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 29-01-2026 22:33:20
432334
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal Rosjanie Braciom Polakom, 1914, Aw: Stojący Rosjanin trzyma rękę na ramieniu siedzącego Polaka. W tle napis: ВЪ / БРАТСКОМЪ / EДИНЕНІИ / СИЛА, a wokoło W BRATERSKIEJ ŁĄCZNOŚCI SIŁA i data 1914, Rw: U góry Orzeł Rosyjski u dołu Orzeł Polski. Między nimi napis: РУССКІЕ / БРАТЬЯМЪ-ПОЛЯКАМЪ / ROSJANIE - BRACIOM / POLAKOM, na dole sygnatura A.ЖАКАРЪ
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 32.6 mm, 14.23 g, patyna
Literatura: Diakov 1582.1, Strzałkowski 276

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 19