Polska, medal nagrodowy

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 22:33:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Polska, medal nagrodowy

Polska, medal nagrodowy

Licytuj
432368
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal nagrodowy, Wieniec, w którym wygrawerowane IV / Wielobój / podofic. / o. Mistrz. K. O. P. / 19 14–16 / VIII 32, na stronie odwrotnej tarcza otoczona małymi wieńcami z przedstawianiami róznych sportów, u góry naga postać z trąbką, na dole sygnatura NAGALSKI
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, 29.5 mm, 10.55 g, urwany łącznik

Cena aktualna: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 8