Polska, medal nagrodowy
Zakończenie: 29-01-2026 22:33:00
Polska, medal nagrodowy
Licytuj| Numer: |
432368
| Opis: | Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal nagrodowy, Wieniec, w którym wygrawerowane IV / Wielobój / podofic. / o. Mistrz. K. O. P. / 19 14–16 / VIII 32, na stronie odwrotnej tarcza otoczona małymi wieńcami z przedstawianiami róznych sportów, u góry naga postać z trąbką, na dole sygnatura NAGALSKI |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | mosiądz srebrzony, 29.5 mm, 10.55 g, urwany łącznik |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 8