Włochy, Medal pamiątkowy 2. Armii, 1940–1943

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 22:31:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432341
Opis: Włochy, Medal pamiątkowy 2. Armii, 1940–1943, Orzeł stojący na czołgu wśród luf i bagnetów, 2 ARMATA / "OLTRE LA META", na stronie odwrotnej uskrzydlona kobieta z mieczem i tarczą lecąca nad półwyspem apenińskim, na dole po lewej sygnatura AFFER, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, brak wstążki
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz, 35.0 mm, 16.78 g
Literatura: Barac 1089

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 22