Włochy, Medal pamiątkowy 2. Armii, 1940–1943
Zakończenie: 29-01-2026 22:31:00
Licytuj| Numer: |
432341
| Opis: | Włochy, Medal pamiątkowy 2. Armii, 1940–1943, Orzeł stojący na czołgu wśród luf i bagnetów, 2 ARMATA / "OLTRE LA META", na stronie odwrotnej uskrzydlona kobieta z mieczem i tarczą lecąca nad półwyspem apenińskim, na dole po lewej sygnatura AFFER, odznaczenie jednoczęściowe, mocowane na wstążkę, brak wstążki |
| Stan zachowania: | I-, About Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | brąz, 35.0 mm, 16.78 g |
| Literatura: | Barac 1089 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 22