Włochy, medal pamiątkowy, 1935
Zakończenie: 29-01-2026 22:30:40
Licytuj| Numer: |
432342
| Opis: | Włochy, medal pamiątkowy, 1935, Florencja, Aw: Popiersie w lewo, CREDERE - OBBEDIRE - COMBATERRE, Rw: TRENTO 31•VII•XII / SE DOMANI LA PARTIA / VICHIAMERA' AD ASSOLVERE / PIO ALTI DOVERI / LO FARETE CONENTUSIASMO / CON CORAGGIO / CON RISOLUTA DECISIONE / FINO IN FONDO / CAMERATI: UFFICIALI / SOTTUFFICIALI / CAPORALI SOLDATI / CAMICIE NERE / SALUTO AL RE ! / MUSSOLINI, po bokach sygnatura M. MELLI INC. - FIRENZE |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz, 39.3 mm, 32.93 g |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 6