Włochy, odznaka pamiątkowa, 1934
Zakończenie: 29-01-2026 22:30:20
Licytuj| Numer: |
432344
| Opis: | Włochy, odznaka pamiątkowa, 1934, Mediolan, Głowa w lewo, VI - CAMPO DVX A. XII - OPERA BALILLA, na stronie odwrotnej sygnatura M. LORIOLI & CASTELL / BRONZETTI 25 - MILANO po bokach rózg liktorskich, odznaka jednoczęściowa, mocowana na agrafkę, brak agrafki |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | mosiądz srebrzony, 37.6 mm, 19.75 g |
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 17