Włochy, odznaka pamiątkowa, 1934

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 22:30:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432344
Opis: Włochy, odznaka pamiątkowa, 1934, Mediolan, Głowa w lewo, VI - CAMPO DVX A. XII - OPERA BALILLA, na stronie odwrotnej sygnatura M. LORIOLI & CASTELL / BRONZETTI 25 - MILANO po bokach rózg liktorskich, odznaka jednoczęściowa, mocowana na agrafkę, brak agrafki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: mosiądz srebrzony, 37.6 mm, 19.75 g

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 17