Włochy, Adunata Legioni Mutilati, 1932
Zakończenie: 29-01-2026 22:30:00
Licytuj| Numer: |
432343
| Opis: | Włochy, Adunata Legioni Mutilati, 1932, Popiersie w lewo, BENITO - MVSSOLINI, na stronie odwrotnej nagi rzeźbiarz wykuwający uskrzydloną głowę w lewo, na dole sygnatura a. g. santagata, VICTORIAM • VINDICAVIT - REM • RESTITVIT, ADVNATA LEGIONI MVTILATI - ★ DECENNALE DELLA RIVOLVZIONE ★ |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz, 34.9 mm, 27.37 g, niewielkie zacięcie krawędzi |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 7