Włochy, Adunata Legioni Mutilati, 1932

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 22:30:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432343
Opis: Włochy, Adunata Legioni Mutilati, 1932, Popiersie w lewo, BENITO - MVSSOLINI, na stronie odwrotnej nagi rzeźbiarz wykuwający uskrzydloną głowę w lewo, na dole sygnatura a. g. santagata, VICTORIAM • VINDICAVIT - REM • RESTITVIT, ADVNATA LEGIONI MVTILATI - ★ DECENNALE DELLA RIVOLVZIONE ★
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 34.9 mm, 27.37 g, niewielkie zacięcie krawędzi

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 7