Niemcy, 125 lat Czerwonego Krzyża, 1988

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 22:26:40

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 29-01-2026 22:26:40
432350
Opis: Niemcy, 125 lat Czerwonego Krzyża, 1988, Głowa lekko w lewo, w dolnej części sygnatura DOMNIK, na dole 1828-1910, J. HENRY - DUNANT - GRÜNDER DES ROTEN KREUZES, Rw: Widok zniszczonych budynków, niżej SCHLACHT VON SOLFERINO - 125 JAHRE ROTES KREUZ 1863-1988
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro(?), 35.1 mm, 19.58 g

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 16