Niemcy, 125 lat Czerwonego Krzyża, 1988
Zakończenie: 29-01-2026 22:26:40
432350
| Opis: | Niemcy, 125 lat Czerwonego Krzyża, 1988, Głowa lekko w lewo, w dolnej części sygnatura DOMNIK, na dole 1828-1910, J. HENRY - DUNANT - GRÜNDER DES ROTEN KREUZES, Rw: Widok zniszczonych budynków, niżej SCHLACHT VON SOLFERINO - 125 JAHRE ROTES KREUZ 1863-1988 |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro(?), 35.1 mm, 19.58 g |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 16