Niemcy, Lot z Europy do Ameryki, 1930

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 22:26:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432352
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), Lot z Europy do Ameryki, 1930, Aw: Głowa w lewo, na przecięciu sygnatura O. GLOECKLER, DR. HVGO ECKENER - DEM GENIALEN DEUTSCHEN LUFTSCHIFF -FÜHRER, Rw: Sterowiec na tle globu ziemskiego, po prawej ERSTE / SÜDAMERIKA / –AEQUATORFAHRT / >> GRAF ZEPPELIN << / 1930, • FRIEDRICHSHAFEN • SEVILLA • PERNAMBVCO • RIO DE JANEIRO • LAKEHVRST •, Obrzeże: PREUSS. STATSMÜNZE • SILBER 900 FEIN
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 36.2 mm, 24.73 g

Cena aktualna: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 19