Niemcy, Lot z Europy do Ameryki, 1930
Zakończenie: 29-01-2026 22:26:20
Licytuj| Numer: |
432352
| Opis: | Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), Lot z Europy do Ameryki, 1930, Aw: Głowa w lewo, na przecięciu sygnatura O. GLOECKLER, DR. HVGO ECKENER - DEM GENIALEN DEUTSCHEN LUFTSCHIFF -FÜHRER, Rw: Sterowiec na tle globu ziemskiego, po prawej ERSTE / SÜDAMERIKA / –AEQUATORFAHRT / >> GRAF ZEPPELIN << / 1930, • FRIEDRICHSHAFEN • SEVILLA • PERNAMBVCO • RIO DE JANEIRO • LAKEHVRST •, Obrzeże: PREUSS. STATSMÜNZE • SILBER 900 FEIN |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 36.2 mm, 24.73 g |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 19