Niemcy, 80. urodziny Paula von Hindenburga, 1927 D

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 22:25:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432356
Opis: Niemcy - Republika Weimarska (1918–1933), 80. urodziny Paula von Hindenburga, 1927 D, Monachium, Aw: Głowa w prawo, na przecięciu szyi sygnatura K•GOETZ, REICHSPRÄSIDENT • VON • HINDENBURG • 1847-1927 •, Rw: Tarcza herbowa z klejnotem i labrami, DEUTSCHEN • REICHES • TREUSTER • DIENER •; na obrzeżu BAYER. HAUPTMÜNZAMT SILBER 900 f, medal projektu Karla Goetza
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 36.1 mm, 24.67 g

Cena aktualna: 125 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 20