Niemcy, medal religijny

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 22:25:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niemcy, medal religijny

Niemcy, medal religijny

Licytuj
432347
Opis: Niemcy, medal religijny, Aw: Popiersie Chrystusa w lewo, na przecięciu ramienia sygnatura H. LORENZ, LASSET DIE KINDLEIN ZU MIR KOMMEN DENN IHRER IST DAS HIMMELREICH, Rw: Fontanna, niżej sygnatura G. LOOS DIR. / H.L., WER DA GLAUBET UND GETAUFT WIRD DER WIRD SELIG WERDEN
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 39.0 mm, 17.24 g

Cena aktualna: 60 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 15