Niemcy, medal religijny
Zakończenie: 29-01-2026 22:25:00
Niemcy, medal religijny
Licytuj| Numer: |
432347
| Opis: | Niemcy, medal religijny, Aw: Popiersie Chrystusa w lewo, na przecięciu ramienia sygnatura H. LORENZ, LASSET DIE KINDLEIN ZU MIR KOMMEN DENN IHRER IST DAS HIMMELREICH, Rw: Fontanna, niżej sygnatura G. LOOS DIR. / H.L., WER DA GLAUBET UND GETAUFT WIRD DER WIRD SELIG WERDEN |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 39.0 mm, 17.24 g |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 15