Niemcy, medal pamiątkowy, 1914

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 22:24:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432358
Opis: Niemcy - Wilhelm II (1888–1918), medal pamiątkowy, 1914, Norymberga, Aw: Dwa popiersia w prawo, na przecięciu ramienia sygnatura L. CHR. LAUER NUERNBERG, KAISER FRANZ JOSEPH I - KAISER WILHELM II, Rw: Dwie złączone tarcze herbowe (Prus i Austrii), wyżej EINIGKEIT MACHT / • STARK •, niżej AUGUST / • • 1914 • •, Obrzeże: Nabite SILBER 990
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 33.4 mm, 18.37 g, patyna

Cena aktualna: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 18