Niemcy, medal pamiątkowy, 1914
Zakończenie: 29-01-2026 22:24:40
Licytuj| Numer: |
432358
| Opis: | Niemcy - Wilhelm II (1888–1918), medal pamiątkowy, 1914, Norymberga, Aw: Dwa popiersia w prawo, na przecięciu ramienia sygnatura L. CHR. LAUER NUERNBERG, KAISER FRANZ JOSEPH I - KAISER WILHELM II, Rw: Dwie złączone tarcze herbowe (Prus i Austrii), wyżej EINIGKEIT MACHT / • STARK •, niżej AUGUST / • • 1914 • •, Obrzeże: Nabite SILBER 990 |
| Stan zachowania: | II/II-, About Near Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 33.4 mm, 18.37 g, patyna |
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 18