Niemcy, medal nagrodowy, 1893
Zakończenie: 29-01-2026 22:23:20
Niemcy, medal nagrodowy, 1893
Licytuj| Numer: |
432351
| Opis: | Niemcy - Wilhelm II (1888–1918), medal nagrodowy, 1893, Aw: Głowa w prawo, WILHELM II DEUTSCHER KAISER, Rw: Wieniec, w którym 1893. |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 34.3 mm, 15.94 g, uszkodzenia obrzeża, ślady po oprawie |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 16