Niemcy, medal nagrodowy, 1893

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 22:23:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niemcy, medal nagrodowy, 1893

Niemcy, medal nagrodowy, 1893

Licytuj
432351
Opis: Niemcy - Wilhelm II (1888–1918), medal nagrodowy, 1893, Aw: Głowa w prawo, WILHELM II DEUTSCHER KAISER, Rw: Wieniec, w którym 1893.
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 34.3 mm, 15.94 g, uszkodzenia obrzeża, ślady po oprawie

Cena aktualna: 75 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 16