Niemcy, medal pamiątkowy, 1891(?)

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 22:23:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432348
Opis: Niemcy - Bawaria - Luitpold książe-regent, medal pamiątkowy, 1891(?), Aw: Popiersie w lewo, na przecięciu ramienia sygnatura A.BOERSCH, LUITPOLD PRINZ-REGENT VON BAYERN, Rw: Widok mostu, niżej herb i dwie gałązki, LUITPOLDBRÜCKE IN MÜNCHEN - ERRICHTET I. D. JAHREN 1890–91, Obrzeże: GOTT SEGNE BAYERN
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 41.1 mm, 34.09 g, przetarty

Cena aktualna: 150 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 23