Niemcy, medal pamiątkowy, 1891(?)
Zakończenie: 29-01-2026 22:23:00
Licytuj| Numer: |
432348
| Opis: | Niemcy - Bawaria - Luitpold książe-regent, medal pamiątkowy, 1891(?), Aw: Popiersie w lewo, na przecięciu ramienia sygnatura A.BOERSCH, LUITPOLD PRINZ-REGENT VON BAYERN, Rw: Widok mostu, niżej herb i dwie gałązki, LUITPOLDBRÜCKE IN MÜNCHEN - ERRICHTET I. D. JAHREN 1890–91, Obrzeże: GOTT SEGNE BAYERN |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 41.1 mm, 34.09 g, przetarty |
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 23