Francja, medal ślubny(?), 1866
Zakończenie: 29-01-2026 22:21:20
Licytuj| Numer: |
432346
| Opis: | Francja - XIX wiek, medal ślubny(?), 1866, Aw: Scena ślubu, po bokach sygnatura DOMARD SC. - BORREL F., Rw: Wieniec, w którym ligatura AC lub CA, Obrzeże: Punca ARGENT, A. HANOTEL C. DUBOC LE 10 AVRIL 1866 |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 37.0 mm, 21.84 g, patyna, niewielkie uszkodzenia obrzeża |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 13