Francja, medal ślubny(?), 1866

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 22:21:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432346
Opis: Francja - XIX wiek, medal ślubny(?), 1866, Aw: Scena ślubu, po bokach sygnatura DOMARD SC. - BORREL F., Rw: Wieniec, w którym ligatura AC lub CA, Obrzeże: Punca ARGENT, A. HANOTEL C. DUBOC LE 10 AVRIL 1866
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 37.0 mm, 21.84 g, patyna, niewielkie uszkodzenia obrzeża

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 13