Węgry, 1 forint, 1881

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 22:17:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Węgry, 1 forint, 1881

Węgry, 1 forint, 1881

Licytuj
432895
Opis: Węgry - Franciszek Józef I (1848–1916), 1 forint, 1881, Kremnica
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 12.27 g, patyna
Literatura: Herinek 610, Huszár 2138

Cena aktualna: 90 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 5