Węgry, 1 forint, 1881
Zakończenie: 29-01-2026 22:17:40
Węgry, 1 forint, 1881
Licytuj| Numer: |
432895
| Opis: | Węgry - Franciszek Józef I (1848–1916), 1 forint, 1881, Kremnica |
| Stan zachowania: | III/III+, About Good Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 900, 12.27 g, patyna |
| Literatura: | Herinek 610, Huszár 2138 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 5