Rosja, 50 kopiejek, 1912 (Э•Б)

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 22:13:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
433152
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 50 kopiejek, 1912 (Э•Б), Petersburg
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Bitkin 91, Kazakov 417

Cena aktualna: 105 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 17