Niemcy, 1 pesa, 1892 (AH 1309)

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 22:09:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
431785
Opis: Niemcy - Niemiecka Afryka Wschodnia, 1 pesa, 1892 (AH 1309), Berlin
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rewers wytrawiony
Literatura: AKS 618, Jaeger 710

Cena aktualna: 38 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 11