Niemcy, 1 pesa, 1892 (AH 1309)
Zakończenie: 29-01-2026 22:09:20
Licytuj| Numer: |
431785
| Opis: | Niemcy - Niemiecka Afryka Wschodnia, 1 pesa, 1892 (AH 1309), Berlin |
| Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna, rewers wytrawiony |
| Literatura: | AKS 618, Jaeger 710 |
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 11