Niemcy, 2 marki, 1901

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 22:02:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niemcy, 2 marki, 1901

Niemcy, 2 marki, 1901

Licytuj
432399
Opis: Niemcy - Prusy – królestwo (1701–1918) - Wilhelm II (1888–1918), 2 marki, 1901, Berlin, 200. rocznica ustanowienia Królestwa Prus
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: piękne, deilkatna patyna
Literatura: AKS 136, Jaeger 105

Cena aktualna: 90 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 9