Niemcy, 3 marki, 1911 J

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 21:59:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niemcy, 3 marki, 1911 J

Niemcy, 3 marki, 1911 J

Licytuj
432388
Opis: Niemcy - Hamburg – miasto - system markowy, 3 marki, 1911 J, Hamburg
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: AKS 46, Jaeger 64

Cena aktualna: 95 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 17