Niemcy, 5 marek, 1907 J
Zakończenie: 29-01-2026 21:59:00
Niemcy, 5 marek, 1907 J
Licytuj| Numer: |
432386
| Opis: | Niemcy - Hamburg – miasto - system markowy, 5 marek, 1907 J, Hamburg |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | czyszczone, patyna |
| Literatura: | AKS 45, Jaeger 65 |
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 3