Niemcy, talar, 1625

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 21:57:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niemcy, talar, 1625

Niemcy, talar, 1625

Licytuj
432861
Opis: Niemcy - Saksonia-Coburg-Eisenach - Jan Kazimierz i Jan Ernest (1572–1633), talar, 1625, Saalfeld, Aw: Półpostać władcy w prawo, po bokach data 16–25, powyżej FRIED ERNE HRT, w otoku legenda; Rw: Półpostać władcy w lewo, powyżej VNFRIED VERZ EHRT VA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.86 g, patyna
Literatura: Davenport 7431, Kozinowski/Otto/Ruß 271.1, Schnee 190

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 1 350 zł
Cena szacunkowa: 2 250 zł
Ilość odsłon: 23