Niemcy, talar, 1624 H-S

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 21:53:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niemcy, talar, 1624 H-S

Niemcy, talar, 1624 H-S

Licytuj
432859
Opis: Niemcy - Brunszwik-Lüneburg-Celle - Krystian starszy (1611–1633), talar, 1624 H-S, Clausthal, Aw: Popiersie w prawo, wokoło napis, pod popiersiem w otoku litery H-S rozdzielone hakiem; Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.40 g, czyszczone tło awersu, patyna
Literatura: Davenport 6456, Welter 922

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 14