Niemcy, talar, 1624 H-S
Zakończenie: 29-01-2026 21:53:20
Niemcy, talar, 1624 H-S
Licytuj| Numer: |
432859
| Opis: | Niemcy - Brunszwik-Lüneburg-Celle - Krystian starszy (1611–1633), talar, 1624 H-S, Clausthal, Aw: Popiersie w prawo, wokoło napis, pod popiersiem w otoku litery H-S rozdzielone hakiem; Rw: Tarcza herbowa i napis wokoło |
| Stan zachowania: | III+/II-, Extremely Fine / Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 28.40 g, czyszczone tło awersu, patyna |
| Literatura: | Davenport 6456, Welter 922 |
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 14