Niemcy, talar, 1625
Zakończenie: 29-01-2026 21:51:20
Niemcy, talar, 1625
Licytuj| Numer: |
432866
| Opis: | Niemcy - Bawaria - Maksymilian I (elektor) (1598–1651), talar, 1625, Monachium, Aw: Ukoronowana, podtrzymywana przez lwy okrągła tarcza herbowa, poniżej data, MAXIMIL COM PAL RH VT BAV DVX S R I ARCHIDAP ET ELECT; Rw: Madonna z Dzieciątkiem, CLYPEVS OMNIBVS IN TESPERANTIBVS |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 28.86 g, delikatna patyna, drobne uszkodzenie rantu |
| Literatura: | Davenport 6071, Hahn 108a, Witt. 889 |
Cena wywoławcza: 2 400 zł
Cena szacunkowa: 4 000 zł
Ilość odsłon: 16