Niemcy, gulden, 1837

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 21:51:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Niemcy, gulden, 1837

Niemcy, gulden, 1837

Licytuj
432863
Opis: Niemcy - Badenia – Durlach - Fryderyk I (1852–1907), gulden, 1837, Karlsruhe
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo rzadki, nakład jedynie 776 sztuk
Literatura: AKS 135, Jaeger 77

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 19