Niemcy, gulden (Ausbeutegulden), 1852
Zakończenie: 29-01-2026 21:50:40
Licytuj| Numer: |
432870
| Opis: | Niemcy - Badenia – Durlach - Karol Leopold Fryderyk (1830–1852), gulden (Ausbeutegulden), 1852 |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | niewielkie uszkodzenie rantu, delikatnie przetarte |
| Literatura: | AKS 96, Jaeger 66 |
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 13