Niemcy, gulden (Ausbeutegulden), 1852

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 21:50:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji

Licytuj
432870
Opis: Niemcy - Badenia – Durlach - Karol Leopold Fryderyk (1830–1852), gulden (Ausbeutegulden), 1852
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: niewielkie uszkodzenie rantu, delikatnie przetarte
Literatura: AKS 96, Jaeger 66

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 13