Indie, 1/12 anna, 1924
Zakończenie: 29-01-2026 21:48:40
Indie, 1/12 anna, 1924
Licytuj| Numer: |
432418
| Opis: | Indie - Indie Brytyjskie - Jerzy V (1910–1936), 1/12 anna, 1924, Kalkuta |
| Stan zachowania: | II, Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | brąz, patyna |
| Literatura: | KM 509 |
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 6