Indie, 1/12 anna, 1924

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 21:48:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Indie, 1/12 anna, 1924

Indie, 1/12 anna, 1924

Licytuj
432418
Opis: Indie - Indie Brytyjskie - Jerzy V (1910–1936), 1/12 anna, 1924, Kalkuta
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, patyna
Literatura: KM 509

Cena aktualna: 18 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 6