Bułgaria, 5 lewów, 1972
Zakończenie: 29-01-2026 21:46:20
Bułgaria, 5 lewów, 1972
Licytuj| Numer: |
432961
| Opis: | Bułgaria - Republika Ludowa (1946–1990), 5 lewów, 1972, Sofia, 250. rocznica urodzin Paisjusza Hilendarskiego |
| Stan zachowania: | I, Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro próby 900, 20.49 g, stemple lustrzane, miejscowa patyna |
| Literatura: | KM 81 |
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 8