Bułgaria, 5 lewów, 1972

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 21:46:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Bułgaria, 5 lewów, 1972

Bułgaria, 5 lewów, 1972

Licytuj
432961
Opis: Bułgaria - Republika Ludowa (1946–1990), 5 lewów, 1972, Sofia, 250. rocznica urodzin Paisjusza Hilendarskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, 20.49 g, stemple lustrzane, miejscowa patyna
Literatura: KM 81

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 8