Austria, talar, 1739

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 21:45:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Austria, talar, 1739

Austria, talar, 1739

Licytuj
432852
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Leopold Antoni Eleutherius (1727–1744), talar, 1739, Salzburg, Aw: Popiersie arcybiskupa w prawo, legenda, Rw: Tarcza herbowa pod kapeluszem z chwostami, wokoło legenda
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 29.10 g, delikatna patyna, bardzo ładny egzemplarz
Literatura: Davenport 1242, Probszt 2134, Zöttl 2576

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 3 600 zł
Cena szacunkowa: 6 000 zł
Ilość odsłon: 24