Austria, talar, 1739
Zakończenie: 29-01-2026 21:45:00
Austria, talar, 1739
Licytuj| Numer: |
432852
| Opis: | Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Leopold Antoni Eleutherius (1727–1744), talar, 1739, Salzburg, Aw: Popiersie arcybiskupa w prawo, legenda, Rw: Tarcza herbowa pod kapeluszem z chwostami, wokoło legenda |
| Stan zachowania: | II+, Choice Extremely Fine |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 29.10 g, delikatna patyna, bardzo ładny egzemplarz |
| Literatura: | Davenport 1242, Probszt 2134, Zöttl 2576 |
Cena wywoławcza: 3 600 zł
Cena szacunkowa: 6 000 zł
Ilość odsłon: 24