Austria, talar, 1696

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 21:44:00
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Austria, talar, 1696

Austria, talar, 1696

Licytuj
432851
Opis: Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Jan Ernest graf Thun i Hohenstein (1687–1709), talar, 1696, Salzburg, Aw: Madonna z dzieciątkiem, legenda, Rw: Stojący św. Rupert, legenda
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro, 29.33 g, patyna, bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: Davenport 3510, Probszt 1802, Zöttl 2168

Cena aktualna: 1 500 zł
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 22