Austria, talar, 1696
Zakończenie: 29-01-2026 21:44:00
Austria, talar, 1696
Licytuj| Numer: |
432851
| Opis: | Austria - Salzburg - arcybiskupstwo - Jan Ernest graf Thun i Hohenstein (1687–1709), talar, 1696, Salzburg, Aw: Madonna z dzieciątkiem, legenda, Rw: Stojący św. Rupert, legenda |
| Stan zachowania: | I-/II+, Nearly Uncirculated |
| Dodatkowe informacje: | srebro, 29.33 g, patyna, bardzo ładnie zachowana moneta |
| Literatura: | Davenport 3510, Probszt 1802, Zöttl 2168 |
Cena wywoławcza: 1 500 zł
Cena szacunkowa: 2 500 zł
Ilość odsłon: 22