Austria, talar, 1618

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 21:42:20
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Austria, talar, 1618

Austria, talar, 1618

Licytuj
432867
Opis: Austria - arcyksiążę Maksymilian III (1602–1618), talar, 1618, Hall, Aw: Popiersie władcy w prawo, legenda, Rw: Ukoronowana, wielopolowa tarcza herbowa, legenda
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 28.21 g, patyna
Literatura: Davenport 3324, M.-T. 416

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 1 800 zł
Cena szacunkowa: 3 000 zł
Ilość odsłon: 18