Śląsk, 6 krajcarów, 1674 SP

Rozpoczęcie: 19-01-2026 18:00
Zakończenie: 29-01-2026 21:41:40
Licytacja odbywa się w serwisie OneBid: zapisz się do e-aukcji
Śląsk, 6 krajcarów, 1674 SP

Śląsk, 6 krajcarów, 1674 SP

Licytuj
431810
Opis: Śląsk - księstwo oleśnickie - Dynastia Württemberg-Weiltingen - Sylwiusz Fryderyk (1664–1697), 6 krajcarów, 1674 SP, Oleśnica, litery S P (inicjały Samuela Pfahlera) po bokach Orła, odmiana napisu MONT, kropka po dacie
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: E.-M. 83 (R), F.u.S. 2295, Klein/Raff 33.2

Cena aktualna:
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 13