Śląsk, 6 krajcarów, 1674 SP
Zakończenie: 29-01-2026 21:41:40
Śląsk, 6 krajcarów, 1674 SP
Licytuj| Numer: |
431810
| Opis: | Śląsk - księstwo oleśnickie - Dynastia Württemberg-Weiltingen - Sylwiusz Fryderyk (1664–1697), 6 krajcarów, 1674 SP, Oleśnica, litery S P (inicjały Samuela Pfahlera) po bokach Orła, odmiana napisu MONT, kropka po dacie |
| Stan zachowania: | III, Very Fine |
| Dodatkowe informacje: | patyna |
| Literatura: | E.-M. 83 (R), F.u.S. 2295, Klein/Raff 33.2 |
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 13